KONTAKT

BandsMarket.cz
K Vizerce 64
164 00 Praha 6
tel: +420 739 332 012
info@bandsmarket.cz

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


JAK NAKUPOVAT
JAK NAKUPOVAT

 

Objednávka se provádí odesláním vyplněného formuláře na stránkách e-shopu.

 

V objednávkovém formuláři si vyberte způsob dopravy (Česká pošta do České republiky, Slovenská pošta přes Uloženku do Slovenské republiky) a způsob platby (dobírka, platba online - kartou či převodem na účet). Podle způsobu dopravy a platby se k celkové ceně za objednané zboží připočítává částka podle následujícího ceníku:

 

Platba online (kartou či převodem na účet) s doručením přes Českou poštu do České republiky: 99,- Kč
Platba na dobírku s doručením přes Českou poštu do České republiky: 129,- Kč
Platba online (pouze kartou) s doručením přes Slovenskou poštu prostřednictvím Uloženky do Slovenské republiky: 129,- Kč

 

Pokud zvolíte dopravu přes Českou poštu nebo dopravu přes Slovenskou poštu prostřednictvím Uloženky, zboží vám bude dodáno na vámi uvedenou adresu. Doba dodání je závislá na České poště či Slovenské poště a zpravidla se pohybuje v rozpětí od jednoho do tří dnů (v předvánočním období však může být tato lhůta delší).

 

Zvolíte-li platbu převodem či pomocí platební karty, budete přesměrováni na platební bránu GoPay, která je integrována do systému e-shopu. Platby přímým převodem z vašeho účtu na náš účet bez platební brány GoPay coby prostředníka provádět nelze, takže nás nežádejte o číslo účtu. Nicméně platba přes platební bránu GoPay je intuitivní a jednoduchá, jestliže se držíte pokynů, které se vám průběžně zobrazují na monitoru, a neukončíte transakci předčasně. Pokud platbu přes bránu GoPay nedokončíte, vaše objednávka se automaticky stornuje. Poté je potřeba udělat objednávku znovu. Platba kartou proběhne většinou okamžitě, platba převodem může trvat dva až tři dny - stejně jako u jakéhokoli jiného bankovního převodu. Objednávky hrazené přes platební bránu vyřizujeme až tehdy, kdy platba proběhne úspěšně.

 

Zboží expedujeme většinou následující den po přijetí objednávky, maximálně do tří pracovních dnů. O termínu odeslání vás informujeme e-mailovým avizem. E-mailová aviza o vyřízení objednávky jsou rozesílána automatem. Pokud e-mail s avizem neobdržíte, není to naším opomenutím - zkontrolujte prosím, jestli vám nespadl do spamové schránky nebo jestli nebyl odfiltrován provozovatelem vaší e-mailové schránky. V případě pochybností o vyřízení vaší objednávky nás kontaktujte na e-mailu info@bandsmarket.cz nebo na telefonním čísle (+420) 739 332 012 (10.00-18.00 hod.).

 

Nebude-li zboží skladem, informujeme vás na e-mailovou adresu zadanou při objednávce.

 

Spodní prádlo nevyměňujeme.

 

Chcete-li zrušit objednávku, reklamovat dodané zboží, vznést požadavek na hromadnou slevu nebo máte-li jakýkoli dotaz, kontaktujte nás na e-mailové adrese info@bandsmarket.cz nebo na telefonním čísle (+420) 739 332 012 (10.00-18.00 hod.).

 

BandsMarket.cz provozuje společnost Creative Booster, s. r. o., Roháčova 145/14, 130 00 Praha 3, IČ: 04285328, DIČ: CZ04285328.

 

Korespondenční adresa je: BandsMarket.cz, K Vizerce 64, 164 00 Praha 6

 

MzNhY